Graciarnia-News

„Wszystko w rodzinie” 6.04 – spektakl charytatywny

Teatr Graciarnia wraz z Fundacją HCTP Polska wpadł na pomysł zorganizowania charytatywnego spektaklu. Wpływy z biletów zostaną przeznaczone na wyjazd podopiecznych HCPT Polska do Lourdes na Wielkanoc 2017. Spektakl, który Teatr zamierza wystawić to ?Wszystko w rodzinie?. Komedia ta cieszy się popularnością od kilku sezonów na deskach Teatru Graciarnia.

Wszystko w rodzinie ? Ray Cooney

Tytuł oryginalny: It Runs in the Family

W tej angielskiej farsie autorstwa komediopisarskiego klasyka Widz zostanie uwikłany razem z bohaterami w serię dynamicznych i przekomicznych wydarzeń. Rzecz dzieje się w Szpitalu
św. Andrzeja w Londynie, gdzie tuż przed ważną konferencją jeden z lekarzy dowiaduje się o owocu romansu sprzed kilkunastu lat. Próbując ratować swoją rodzinę, reputację i szanse powodzenia wystąpienia, doktor ucieka się do wszelkich możliwych sposobów. Desperacja osiąga poziom zenitu, a kłamstwo rodzi kłamstwo, co zaskakująco płynnie prowadzi do kwintesencji komizmu. Gwarantujemy ubaw po pachy, muzykę na żywo i doskonałą zabawę.

Obsada: Olga Rudek/Oliwia Imielowska, Eliza Bielińska, Maria Kubaszek/Cecylia Zmichowska, Katarzyna Lis, Klaudia Urban/Magdalena Król, Michał Grzyska, Bartosz Cwaliński, Tomasz Katra, Mateusz Krzemiński, Tomasz Okarmus, Bartłomiej Kiraga, Mateusz Wiskulski.

Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak

Opracowanie tekstu: Eliza Bielińska

Reżyseria: Tomasz Smykalski

Muzyka: Katarzyna Dłużniewska, Michał Popiel, Jakub Tokarz

Scenografia: zespół

Czas: 2 godz. (z 1 przerwą)

Cena biletu:
40 zł normalny
20 zł ulgowy

W sprawie rezerwacji biletów prosimy o kontakt pod adresem mailowym:

s.spiewak@hcptpolska.pl

I pod numerami telefonu:
505 272 870
519 157 126

Facebook